عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
خانه » بازی » دانلودبازی Armello کامپیوتر

دانلودبازی Armello کامپیوتر

دانلودبازی Armello کامپیوتر

 

بازی Armello در سبک ماجرائی، نقش آفرینی و استراتژی که به صورت مستقل توسط League of Geeks طراحی و در سال ۲۰۱۷ برای رایانه های شخصی منتشر شده است. وقایع بازی Armello در دنیایی خیالی روی می‌دهد و کاراکتر‌های آن را حیوانات انسان-مانند تشکیل داده‌اند. کاربران در این بازی که تا چهار بازیکن را به طور همزمان پشتیبانی می‌کند، راند را آغاز می‌کنند و با مشخص کردن وظیفه خود بازی را پیش می‌برند تا اینکه در جایگاه ملکه یا پادشاه بعدی قرار بگیرند.

 

بازی Armello که در قالب یک پروژه رومیزی دیجیتالی طراحی شده، مراحل توسعه جالبی را پشت سر گذاشته است. در ابتدا این بازی در سال ۲۰۱۱ برای آیپد معرفی شد. پس از اینکه سازندگان یعنی استودیو لیگ آف گیکس (League of Geeks) کمپین جمع‌آوری بودجه این بازی را در سایت کیک استارتر آغاز کردند، با موفقیت چشم‌گیری روبه‌رو شدند و توانستند بودجه توسعه این بازی را از سوی کاربران جمع‌آوری کنند.

پس از جمع‌آوری بودجه، سازندگان پلتفرم مقصد این بازی را تغییر دادند و تصمیم گرفتند که بازی را برای کنسول‌ها و کامپیوتر توسعه دهند. پس از عرضه این بازی روی پلتفرم‌های مذکور این اثر موفقیت بزرگی را کسب کرد؛ طوری که سال جاری این استودیو ششمین سهم خود را از سود کسب‌شده، با تیم توسعه‌دهنده خود تقسیم کرد.

مکانیک گیم‌پلی این بازی به طور نوبتی انجام می‌شود. کاربران در این بازی با ریختن تاس و نمایان شدن عدد آن، کارتی را از دسته‌ کارت‌ها بیرون می‌کشند و با توجه به کارت کشیده‌شده آن را روی قهرمان خود اعمال می‌کنند تا بازی را پیش ببرند.

حداقل سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 (64-Bit)

Processor: Dual-core 2.0 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 10 class GPU with 512MB VRAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 4 GB available space

دانلودبازی Armello کامپیوتر

 

پارت ۱ لینک دانلود
پارت ۲ لینک دانلود

کرک لینک دانلود
www.p30download.com رمز فایل
منبع پی سی دانلود

باکس دانلود
    برای دانلود روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

میزبانی شده: هاست دایرکت ادمین بلور هاست - سئو: ادروم - خرید قالب از تم سیلز